DJ Master :: profesjonalna oprawa muzyczna imprez okolicżnościowych

O mnie

Pochodzę z Borów Tucholskich – jednak można mnie spotkać wszędzie tam, gdzie potrzeba dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń!

Dj wodzirej na wesele, DJ Master - Bydgoszcz, Chojnice, Człuchów

Moja przygoda z muzyką zaczęła się pod koniec lat 90- tych. Taneczne rytmy tamtego okresu wywarły wpływ na całe moje życie. W tych latach na listach przebojów królowały m.in. takie gwiazdy jak: Savage, La Bouche, Modern Talking i wiele innych wielkich gwiazd.

Muzyką interesuję się od najmłodszych lat. Pierwsze źródło dźwięków, z jakim miałem do czynienia to magnetofon kasetowy na którym „prowadziłem” pierwsze imprezy rodzinne. Potem już pojawił się sprzęt „najwyższej” klasy radiomagnetofon na płyty CD, a wraz z nim dyskoteki szkolne. W chwili obecnej od poniedziałku do piątku pracuję, a w weekendy oddaję się młodzieńczej pasji prowadzenia imprez tanecznych.

Zawsze powtarzam, że jeśli się wkłada serce w to co robisz, wszystko się udaje.

 

Od ok. 11 lat jestem obecny na scenie muzycznej i jest to pasja, z którą nie rozstanę się chyba do swojej emeryturki. Zawsze służę dobrą radą.

 

DJ na osiemnastki - Tuchola, Chojnice, Czersk, Rytel

 

Posiadam spore doświadczenie obsłudze muzycznej imprez, takich jak: wesela, 18-tki, biesiady, eventy firmowe, dancingi, bale sylwestrowe, rocznice ślubu i  wiele innych …

Dlaczego DJ – prezenter (wodzirej) a nie zespół muzyczny?

Jako prezenter gram wyłącznie oryginalne znane przeboje co gwarantuje, że uczestnicy usłyszą to co lubią i tylko w oryginalnym wykonaniu!

Jestem w stanie zaprezentować prawie każdy utwór w przeciwieństwie do zespołu, która gra według ściśle określonego repertuaru. DJ-prezenter ma o wiele większy wachlarz możliwości. W taki sposób można bardziej trafić w gusta gości. A co za tym idzie puścić prawie każdą piosenkę na życzenie.

Przebieg imprezy zaplanowany na pierwszym spotkaniu może się zmieniać w dowolnym momencie trwania zabawy, a muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów od lat 5 do 105!

Dla każdego coś się znajdzie.

profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych - DJ Master

Kim jestem dzisiaj?

Przede wszystkim człowiekiem, który ma wielki przywilej i zaszczyt uczestniczyć najważniejszych chwilach Twojego życia.

Nie każdy robi w życiu to co jest zgodne z jego wykształceniem, podobnie jak nie każdy robi to co naprawdę lubi. Mnie się jednak udało!

Jeśli szukasz kogoś kto z pasją i zamiłowaniem profesjonalnie poprowadzi Twoją imprezę to dobrze trafiłeś!

Moje ceny są konkurencyjne w stosunku do ofert na rynku regionalnym. A doświadczenie i umiejętności, jakie posiadam są bardzo duże.

DJ MASTER TO DOBRY WYBÓR I UDANA ZABAWA!

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Bogumił Rydelski, DJ Master